600 35 31 22

 1. pl
 2. en

Jak i co?

True Manager jest zaawansowaną, interaktywną symulacją pracy managera.
Uczestnik symulacji wciela się w rolę kierownika w pewnej firmie, w której ma za zadanie realizację postawionego mu celu biznesowego. Aby to osiągnąć musi: skutecznie motywować swoich pracowników i monitorować realizację zadań, ponadto analizować dane, podejmować decyzje i zarządzać kalendarzem, czyli wszystko to co towarzyszy codziennej pracy managera.


True Manager to rozbudowany case biznesowy, który dość wiernie odwzorowuje biznesową rzeczywistość i wyzwania z jakimi mierzą się współcześni managerowie. Symulacja daje możliwość wykorzystania wiedzy i umiejętności w praktyce oraz pozwala na „bezpieczne” popełnianie błędów, które w codziennym życiu mogłyby kosztować firmę i managera dużo więcej niż uszczypliwy komentarz wirtualnego trenera, który otrzymamy w grze.

Symulacja opiera się na:

 • eksperckim modelu kompetencyjnym, który zawiera kluczowe kompetencje managerskie takie jak: zarządzanie, umiejętności analityczne i myślenie biznesowe, współpraca, komunikacja, organizacja i planowanie oraz umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne.
 • stosowanych w szkoleniach, najbardziej popularnych teoriach i praktykach managerskich m.in. przywództwie sytuacyjnym Blancharda, coachingu w modelu GROW, udzielaniu informacji zwrotnych model SBI, czy teorii osobowości DISC.

 Korzyści dla uczestnika:
 

 • wciągająca fabuła osadzona w realiach biznesowych
 • możliwość gry z dowolnego miejsca o dowolnym czasie
  (dostęp 24 h/7 dni)
 • okazja do bezpieczniej implementacji wiedzy i nowych umiejętności
 • natychmiastowa, rozwojowa informacja zwrotna
 • możliwość wzbogacenia wiedzy poprzez materiały dodatkowe
 • raport końcowy pokazujący mocne strony jak i obszary rozwoju​

"

Korzyści dla firmy:

 

 • spójność z najpopularniejszymi modelami i programami rozwoju umiejętności managerskich
 • możliwość wydłużenia procesu szkoleniowego i pracy nad kompetencjami
 • łatwość i szybkość implementacji oraz monitorowania udziału uczestników i kontroli postępów
 • innowacyjna, interaktywna i atrakcyjna forma zwiększająca zaangażowanie wykorzystująca mechanizmy grywalizacji (rankingi, punktacja, trofea w grze)

 

"

Bartek Wrzosek
Główny Architekt Rozwoju Kompetencji

Samodzielne, innowacyjne narzędzie rozwojowe

Zastosowania symulacji

 

True Manager to narzędzie rozwojowe, które ma wiele różnych zastosowań i wariantów.

Turniej managerski

Wersje customizowane

 

 

Forma extended learning

Samodzielne, innowacyjne narzędzie rozwojowe – można go zastosować jako alternatywną dla szkoleń czy coachingu formę rozwoju kompetencji managerskich i po prostu zamówić go dla siebie lub grupy managerów w firmie. (rozwiązanie bardziej ekonomiczne niż tradycyjne szkolenie)

 

Forma extended learning (uzupełnienie tradycyjnych szkoleń) - wg badań American Society of Training & Development blisko 70% działań szkoleniowych kończy się porażką ze względu na brak implementacji i praktycznego zastosowania poznanych na szkoleniach narzędzi.

Na rynku brakuje skutecznych form rozciągających proces szkolenia w czasie.

True Manager pozwala z jednej strony wydłużyć proces szkolenia (dostęp do symulacji możemy uruchomić po szkoleniu, jest aktywny 24 h na dobę przez okres od 1-3 miesięcy), a z drugiej dać szansę uczestnikom na utrwalenie wiedzy i implementację nowych umiejętności bez ponoszenia ryzyka ewentualnych konsekwencji.

 

Turniej managerski – skróconą formę symulacji możemy wykorzystać podczas konferencji firmowej lub innego wydarzenia rozwojowego proponując naszym pracownikom - managerom lub kandydatom na nich uczestnictwo w symulacji podczas trwającego około 3 godziny turnieju.  Wystarczą laptopy z dostępem do Internetu, by wyłonić (dzięki rankingowi) indywidualnego zwycięzcę.

żna również dzieląc grupę na 3 osobowe zespoły, zrobić z indywidualnej symulacji wersję zespołową. Dzięki czemu będzie można zaprosić managerów do wymiany doświadczeń oraz zbudowania lepszych relacji. Szczegółowe wytyczne do przeprowadzenia takiego turnieju otrzymasz od nas po zapytaniu.

 

Wersje customizowane – ogromną zaletą True Managera jest fakt, iż możemy całkowicie dostosować symulację do potrzeb i warunków panujących w Twojej firmie.
Nieważne czy potrzebujesz modelowania konkretnych zachowań wynikających z firmowego modelu kompetencyjnego, czy też chciałbyś aby w symulacji pojawiły się konkretne modele szkoleniowe lub case study napisane dla Twojej firmy. To wszystko da się zrealizować!

Jesteśmy otwarci na opracowanie „szytych na miarę” wersji do licencjonowanego, bezterminowego wykorzystania i nie ograniczamy się jedynie do wykorzystania symulacji jako narzędzia rozwoju umiejętności managerskich. Bez problemu możemy stworzyć wersję symulacji dla przedstawicieli handlowych, w której będą mogli doskonalić umiejętności profesjonalnego kontaktu z klientem, czy też zaawansowanych negocjacji.

Możemy także przygotować symulację będącą interaktywnym przewodnikiem wdrożeniowym dla nowo przyjętych pracowników ułatwiającą im zapoznanie się ze strukturą, misją, wartościami i pożądanymi w danej firmie zachowaniami.
Jeśli jesteś zainteresowany customizowaną wersją skontaktuj się z nami! 

ul. Zaściankowa 8c/11

02-989 Warszawa

Kontakt

 

TAUTON Sp. z o.o.
part of the Develor International

 

tel. 600353122

e-mail: info.poland@develor.com

TrueManager  jest marką produktu firmy Tauton Sp. z o.o., wszelkie prawa zastrzeżone.