600 35 31 22

  1. pl
  2. en

Dlaczego?

Podczas prowadzonych przeze mnie projektów miałem możliwość poznać zarówno managerów z „krwi i kości” jak i tych, którzy popełniali podstawowe błędy wobec swoich ludzi. Chciałem jednym i drugim pomóc być jeszcze lepszymi - dlatego powstał True Manager.

"

Na przekór tacie…

 

Od dziecka fascynowały mnie gry. Czarno-biały świat PRL-u, w którym się wychowałem nie oferował wielu gotowych zabaw, trzeba było je sobie samemu stworzyć. Wyobraźni mi nie brakowało, więc zacząłem od  wymyślania gier planszowych na potrzeby zabaw z kolegami z podwórka. Pozwalały nam one przenieść się w inne, niesamowite, magiczne i niezwykle barwne alternatywne światy. Potem nastała era komputerów i kreowanie pierwszych gier w języku BASIC. 
Nie zapomnę żartobliwych komentarzy mego taty, żebym zajął się czymś poważnym, bo z gier „chleba nie będzie”. Byłem dzieckiem dość krnąbrnym (co zostało mi do dziś) - trochę na przekór memu rodzicielowi, z wewnętrznej potrzeby kreacji i fascynacji grami – dziś zajmuję się nimi zawodowo, choć w nieco innej formie, ale o tym za chwilę.
Ale żeby móc robić to co teraz musiałem się solidnie przygotować.

 

 …przez lata oceniając i doskonaląc kompetencje managerów ….
 

Ostatnie kilkanaście lat to okres, w którym miałem okazję dość dobrze poznać biznes.  Z sukcesem współtworząc od start-up’ów do rozwiniętych przedsiębiorstw spółki z obszaru konsultingu i szkoleń: HRK S.A., Fun Hunters Sp. z o.o. oraz Develor Polska Sp. z o.o. Zajmowałem się również opracowywaniem modeli kompetencyjnych oraz metodologii oceny i rozwoju kompetencji dla znanych marek m.in. Coca-Cola HBC, Mars Polska czy Energa.
Jako trener biznesu szkoliłem setki managerów w obszarze przywództwa i zarządzania zespołem mając okazję współpracy m.in. z Arcelor Mittal, Brown Forman, Johnson Controls, czy Orlen. Podczas prowadzonych projektów poznałem zarówno managerów z „krwi i kości” jak i tych, którzy popełniali podstawowe błędy wobec swoich podwładnych i współpracowników.

 

połączyłem gry ze szkoleniami.

 

W końcu przyszedł czas na projekt, o którym marzyłem i który planowałem od dawna. Stworzenie symulacji komputerowej pracy managera, która będzie łączyć moją rozwijaną od dziecka pasję do tworzenia gier z doświadczeniem metodologicznym i trenerskim w obszarze rozwoju kompetencji managerskich.
Przy wsparciu fantastycznego zespołu stworzyliśmy innowacyjne narzędzie rozwoju kompetencji managerskich – prawdziwą symulację pracy managera.
Przed Państwem – True Manager!

 

 

Bartłomiej Wrzosek
Główny Architekt Rozwoju Kompetencji

 

Bartek Wrzosek
Główny Architekt Rozwoju Kompetencji

ul. Zaściankowa 8c/11

02-989 Warszawa

Kontakt

 

TAUTON Sp. z o.o.
part of the Develor International

 

tel. 600353122

e-mail: info.poland@develor.com

TrueManager  jest marką produktu firmy Tauton Sp. z o.o., wszelkie prawa zastrzeżone.